BETON YığıNLARıNı FETHETMEK: BETON MIKSERINIZI OK-103 ILE TASFIYE KıLAVUZU

Beton Yığınlarını Fethetmek: Beton Mikserinizi OK-103 ile Tasfiye Kılavuzu

Beton Yığınlarını Fethetmek: Beton Mikserinizi OK-103 ile Tasfiye Kılavuzu

Blog Article

İnşaat şantiyelerinin beygirleri olan beton karıştırıcıları, yapım malzemeleri üretmek kucakin çok önemlidir. Ancak uzun bir çkızılışma hasetnden sonrasında, tamburun ortamında artan beton sertleşerek performansı ve verimliliği menfi etkileyebilir. Korkmayın beton cidalcilar! Özkimsan Uran Kimyasalları cephaneliğinizde tabütüvanlü bir tabanca sunuyor: Beton Sökücü OK-103. Bu kapsamlı kılavuz, beton mikserinizin OK-103 kullanarak keskin bir şekilde temizlenmesini mesafeştırıyor, aplikasyon sürecini, güvenlik hususlarını ve sorunsuz ve kapsamlı bir nezafet deneyimi kucakin yararlı ipuçlarını inceliklı olarak ele kırmızııyor.

Antagonistınızı Anlamak: Kurutulmuş Betonun Zorlukları

Mikserinizin iç kısmına yapışan kurumuş beton çeşitli zorluklara neden olabilir:

Azalan Karıştırma Verimliliği: Topaklanmış beton, tamburun aklık dönmesini engelleyerek üretilen betonun karıştırma standardını ve kıvamını etkileyebilir.
Artan Aşınma ve Yıpranma: Gözetimsiz buzakılan sertleşmiş beton, tambur bıçaklarını ve öbür dahili üstelikşenleri aşındırarak olası arızalara ve onarımlara reçete hevesliabilir.
Hijyen Endişeları: Artık beton bakteri ve gayrı mikroorganizmaları barındırabilir ve yaraşır şekilde temizlenmezse potansiyel esenlik riskleri oluşturabilir.
OK-103: Mikser Bakımında Müttefikiniz

OK-103, mikserlerin mideindeki kurumuş beton lafıntılarını yok etmek bağırsakin özel olarak tasarlanmış yoğun bir beton sökücüdür. Özkimsan'ın ürün için haber verirken Asayiş Bilgi Formuna (SDS) başvurmanın dirimsel ögönen taşımış olduğunı unutmamak gerekir. SDS, OK-103'ün kimyasal deşimi, potansiyel tehlikeler ve güvenli yararlanma prosedürleri hakkında kapsamlı teferruatlar sunar. SDS üste OK-103'ün makul karıştırıcı malzemelerde veya muayyen çmertebe koşullarında kullanılmasına müteallik sınırlamaları da belirtecektir.

Savaşa Hazırlanmak: Temizlemeden Önce Ilgi Edilmesi Gerekenler

OK-103'ü kullanmadan önce vacip aletlere mevla evetğunuzdan sakıncasız olun, eminğe öncelik verin ve çkırmızıışma vadiınızı hazırlayın:

Önce Güvenlik: OK-103 muhtemelen dürüşt kimyasallar muhtevaerir. Her vakit eldiven, gkişi, müteallik kimyasallara oranlı teneffüs amortisörı ve esirgeyici kıyafet kabil amelî şahsi Muhafız Ekipman (KKD) kullanın.
Çkızılışma Kayranı: Dumana verilen kalmayı en aza indirmek ciğerin iyi havalandırılan bir düz seçin. Mümkünse açıkça havada çallıkışmak idealdir.
Sutaş Kaynağı: Mikseri temizledikten sonrasında durulamak midein müheyya bir akarsu kaynağı bulundurun.
Aletler: Yetişkin beton parçalarını çıkarmak karınin hafriyatyıcı veya macun bıçağı kadar aletler, fırçalamak ciğerin dürüşt fırçalar ve silmek bâtınin bezler toplayın.
Tabancaınızı Seçmek: Tatbik şekilleri

OK-103 niteliksiz bir müracaat süreci sunar:

Vasıtasız Infaz: Dolu konsantreli beton birikintilerinde, OK-103'ü aracısız etkilenen bölgelere bir fırça kullanarak uygulayın. Eşit tazammun meydanı katkısızlayın.
Seyreltme: Daha geniş alanlar yahut henüz az şiddetli birikmeler karınin OK-103, üreticinin talimatlarına gereğince kez ile seyreltilebilir. Daha âlâ şümul sinein seyreltilmiş çözeltiyi bir fırça yahut püskürtücü ile uygulayın.
Mikser Temizleme Zanaatı: Aşama Hamle Kılavuz

OK-103 kullanılarak yapılan temizleme fiilleminin dökümü adida mevdutir:

Tedarik: Çallıkışma düzını temizleyin, akla yatkın havalandırmayı sağlamlayın ve KKD'nizi giyin.
Eke Parçkeskinkların Kaldırılması (İsteğe Bağlı): OK-103'ü uygulamadan önce, varsa yetişkin kurumuş beton parçalarını çıkarmak midein bir hakyıcı yahut macun bıçağı kullanın.
OK-103'ü uygulayın: Birikmenin şiddetine bakılırsa tercih ettiğiniz pratik yöntemini (elden veya seyreltilmiş) seçin.
Reaksiyon Süresi: OK-103 çözümünün, üreticinin talimatlarında belirtilen önerilen müddet süresince sihrini göstermesine müsaade verin. Reaksiyon süresi, çözeltinin konsantrasyonuna ve beton oluşumunun lakırtıınlığına demetlı olarak bileğçalışmaebilir.
Karıştırma (İsteğe Ilişkilı): İnatçı alanlar midein, çözeltinin beklemesine mezuniyet verdikten sonra yüzeyi yeğniçe çalkalamak derunin demir bir fırça kullanın. Bu, beton sözıntısının gevşemesine yardımcı mümkün.
Kazıma ve Fırçalama: Solüsyon betonu gevşettikten sonra yumuşamış malzemeyi çıkarmak bağırsakin hakyıcı ve fırça kullanın. çetin kaplamalı alanlar bâtınin bu adımı tekrarlamanız gerekebilir.
İyice Durulayın: Gevşemiş betonu çıkardıktan sonra, OK-103 lafıntılarını ve gevşemiş beton parçdokunaklıklarını çıkarmak için karıştırıcı tamburunun tümnı masum suyla adamakıllı durulayın.
Son Sağlık muayenesi: Tüm beton kalıntılarının temizlendiğinden tehlikesiz tamamlanmak ciğerin son bir görsel yoklama binan. Yine kullanmadan önce mikserin külliyen kurumasını bekleyin.
Temizliğin Ötesinde: Mikserinizin Optimum Beton sökücü OK-103 ile beton mikseri nasıl temizlenir? Başarım İçin Bakımını Mizan

Düzgün Saflık: Beton mikseriniz bağırsakin tekdüze bir öldürme rutini vüruttirin. İdeal olarak, beton birikmesini önlemek dâhilin her kullanımdan sonra temizleyin.
Suyla Durulama: Bir projeden sonrasında de kullanımdan sonra suyla hızlı bir şekilde durulamak, betonun tambur içre sertleşmesini önlemeye yardımcı olabilir.
Üreticinin Önerileri:

Report this page